Archív zápasov sezóny 2020/2021

Tabuľka zápasov

U19 Juniori

 

Rozpis zápasov - základná časť

 

26.9.2020, Telocvičňa Boženy Nemcovej

KB Slávia TU Košice 95 : 53
Diawin Košice

10.10.2020, 15:00 hod,  ZUS Aréna pri futbalovom štadióne Partizánska 154/10 Žiar nad Hronom

MŠK BK Žiar n/ Hronom 79 : 60
Diawin Košice

9.10.2020, 17:00 hod,  Športová hala ul. Olimpionikov 2 Prievidza

MBA Prievidza
67 : 57
Diawin Košice

24.10.2020,

Diawin Košice
 :
BK MŠK Kežmarok

25.10.2020,

Diawin Košice
 :
BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

7.11.2020,

MBK Victoria Žilina  :
Diawin Košice

8.11.2020,

BKM Iskra Svit  :
Diawin Košice

 

 

Rozpis zápasov - odvetná časť

 

21.11.2020,

Diawin Košice
:
MBA Prievidza

22.11.2020

Diawin Košice
 :
MŠK BK Žiar n/ Hronom

5.12.2020,

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves  :
Diawin Košice

6.12.2020,

BK MŠK Kežmarok  :
Diawin Košice

19.12.2020,

Diawin Košice
 :
BKM Iskra Svit

20.12.2020,

Diawin Košice  :
MBK Victoria Žilina

9.1.2020,

Diawin Košice  :
KB Slávia

U17 Kadeti Diawin

 

Skupina Východ I. turnaj, 4.6. - 5.6.2021

Organizátor: BKM Svit, ŠH

4.6.2021 o 18:00 hod,

IMC Slovakia P.Bystrica

55 :91

Diawin Košice


5.6.2021 o 17:00 hod,

BKM Iskra Svit B

40 : 97

Diawin Košice


11.6.2021 o 18:00 hod, ŠH Lokomotíva, Čermeľská cesta 1, Košice PREDOHRÁVKA

Diawin Košice

81 : 35

1.BK Michalovce

 

Skupina Východ I. turnaj, 18.6. - 20.6.2021

Organizátor: BKM Svit, ŠH

18.6.2021 o 17:00 hod,

Diawin Košice

40 : 61

BKM Iskra Svit A


19.6.2021 o 16:00 hod,

MBA Prievidza

78 : 82

Diawin Košice

 

 

Kadeti U17 - štvrťfinále 2.7. - 4.7.2021

Organizátor: BKM Svit, ŠH


2.7.2021 o 13:15 hod,

Diawin Košice

101 : 71

MBK AŠK Skávia Trnava


3.7.2021 o 17:45 hod, o 1. - 4. miesto

Diawin Košice

62 : 117

BK Inter Bratislava


4.7.2021 o 14:30 hod, o 3. miesto

Diawin Košice

76 : 75

BKM Iskra Svit A

 

 

 

Rozpis zápasov - základná časť

 

19.9.2020, 15:00 hod, Medická 4 Košice

TYDAM UPJŠ Košice 26 : 121
Diawin Košice

3.10.2020, 17:15 hod,  Angels Aréna Košice 

Diawin Košice
56 : 49
BKM Iskra Svit A

4.10.2020, 11:15 hod,  Angels Aréna Košice 

Diawin Košice 75 : 41
BKM Iskra Svit B

 

U17 Kadeti RIM Basket

 

Rozpis zápasov - základná časť

 

20.9.2020,

TYDAM UPJŠ Košice 34 : 71 RIM Basket Košice

 3.10.2020,

RIM Basket Košice 48 : 79 BKM Iskra Svit B

4.10.2020,

RIM Basket Košice 43 : 71 BKM Iskra Svit A

17.10.2020,

ŠKP BBC B.Bystrica  :
RIM Basket Košice

31.10.2020,

MBK Victoria Žilina  :
RIM Basket Košice

1.11.2020,

IMC Slovakia P.Bystrica  :
RIM Basket Košice

15.11.2020,

RIM Basket Košice  :
BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

17.11.2020,

1.BK Michalovc  :
RIM Basket Košice

5.12.2020,

Diawin Košice  :
RIM Basket Košice

 

 

Rozpis zápasov - odvetná časť

 

28.11.2020,

RIM Basket Košice  :
TYDAM UPJŠ Košice

29.11.2020

RIM Basket Košice  :
1.BK Michalovce

12.12.2020,

BKM Iskra Svit A  :
RIM Basket Košice

13.12.2020,

BKM Iskra Svit B  :
RIM Basket Košice

19.12.2020,

RIM Basket Košice  :
Diawin Košice

10.1.2021,

RIM Basket Košice  :
ŠKP BBC B.Bystrica

16.1.2021,

RIM Basket Košice  :
IMC Slovakia P.Bystrica

17.1.2021,

RIM Basket Košice  :
MBK Victoria Žilina

30.1.2021,

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves  :
RIM Basket Košice

U15 Starší žiaci

Skupina Východ II. turnaj, 12.6. - 13.6.2021

Organizátor RIM Basket Košice o.z., ŠH Lokomotíva, Čermeľská ul.

 

 12.6.2021 o 12:00 hod,

BBK Bánovce nad Bebravou

41 : 80

RIM Basket Košice


12.6.2021 o 16:00 hod,

MŠK BK Žiar nad Hronom

81 : 53

RIM Basket Košice


13.6.2021 o 11:00 hod,

MBA Prievidza

94 : 58

RIM Basket Košice


20.6.2021 o 13:00 hod, Dohrávka zápasu v Čani, ZŠ Pionierska 33.

BA Čaňa

41 : 81

RIM Basket Košice


 

 

Skupina Východ III. turnaj, 26.6. - 27.6.2021

Organizátor MŠK BK Žiar nad Hronom, ŠH

 

26.6.2021 o 12:00 hod

BBK Bánovce nad Bebravou

40 : 75

RIM Basket Košice


26.6.2021 o 16:00 hod,

MŠK BK Žiar nad Hronom

84 : 60

RIM Basket Košice


27.6.2021 o 11:00 hod,

MBA Prievidza

66 : 56

RIM Basket Košice


 

 

Finálový turnaj, 9.7. - 11.7.2021

Organizátor MŠK BK Žiar nad Hronom, ŠH

 

9.7.2021

RIM Basket Košice

56 : 96

Inter Bratislava


10.7.2021,

RIM Basket Košice

90 : 64

ŠBK Levice


11.7.2021, o 5. miesto

B. S. C. Bratislava

48 : 64

RIM Basket Košice


 

 

 

U14 žiaci

 

17.10.2021 - 10:00 hod MBK Liptovský Mikuláš, ZŠ Janka Kráľa, Žiarska 13,

MBK Liptovský Mikuláš

 :

RIM Basket Košice


 

U13 Mladší žiaci

 

Rozpis zápasov - základná časť

 

24.10.2020,

BK ŠPD Rožňava - MS :
RIM Basket Košice

24.10.2020,

BK ŠPD Rožňava - MS :
RIM Basket Košice

7.11.2020,

RIM Basket Košice :
ŠBK Galaxy Košice

7.11.2020,

RIM Basket Košice  :
ŠBK Galaxy Košice

21.11.2020,

BKM Iskra Svit  :
RIM Basket Košice

21.11.2020,

BKM Iskra Svit  :
RIM Basket Košice

5.12.2020,

RIM Basket Košice  :
BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

5.12.2020,

RIM Basket Košice  :
BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

19.12.2020,

MBK Liptovský Mikuláš  :
RIM Basket Košice

19.12.2020,

MBK Liptovský Mikuláš  :
RIM Basket Košice

 

 

 

Rozpis zápasov - odvetná časť

 

23.1.2021,

RIM Basket Košice :
BK ŠPD Rožňava - MS

23.1.2021

RIM Basket Košice  :
BK ŠPD Rožňava - MS

6.2.2021,

ŠBK Galaxy Košice  :
RIM Basket Košice

6.2.2021,

ŠBK Galaxy Košice  :
RIM Basket Košice

20.2.2021,

RIM Basket Košice  :
BKM Iskra Svit

20.2.2021,

RIM Basket Košice  :
BKM Iskra Svit

6.3.2021,

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves  :
RIM Basket Košice

6.3.2021,

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves  :
RIM Basket Košice

20.3.2021,

RIM Basket Košice  :
MBK Liptovský Mikuláš

20.3.2021,

RIM Basket Košice  :
MBK Liptovský Mikuláš

U12 Starší mini

Skupina Východ, turnaj 26.6.2021

Organizátor RIM Basket Košice o.z., ŠH Lokomotíva, Čermeľská ul.

26.6.2021 o 14:00 hod.,

RIM Basket Košice

:

1.BK Michalovce


26.6.2021 o 17:30 hod.,

ŠBK GALAXY Košice

:

RIM Basket Košice

 

 

 

U11 Mladší mini

Rozpis zápasov - základná časť

 

7.11.2020,

Abovia 96 Košice :
RIM Basket Košice

7.11.2020,

Abovia 96 Košice :
RIM Basket Košice

21.11.2020,

RIM Basket Košice :
BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

21.11.2020,

RIM Basket Košice  :
BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

5.12.2020,

ŠBK Galaxy KE "orange"  :
RIM Basket Košice

5.12.2020,

ŠBK Galaxy KE "orange"  :
RIM Basket Košice

19.12.2020,

RIM Basket Košice  :
BKM Iskra Svit

19.12.2020,

RIM Basket Košice  :
BKM Iskra Svit

6.2.2021,

ŠBK Galaxy KE "yellow"  :
RIM Basket Košice

6.2.2021,

ŠBK Galaxy KE "yellow"  :
RIM Basket Košice

20.2.2021,

RIM Basket Košice  :
1.BK Michalovce

20.2.2021,

RIM Basket Košice  :
1.BK Michalovce

 

 

 

Rozpis zápasov - odvetná časť

 

6.3.2021,

RIM Basket Košice :
Abovia 96 Košice

6.3.2021

RIM Basket Košice  :
Abovia 96 Košice

20.3.2021,

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves  :
RIM Basket Košice

20.3.2021,

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves  :
RIM Basket Košice

10.4.2021,

RIM Basket Košice  :
ŠBK Galaxy KE "orange"

10.4.2021,

RIM Basket Košice  :
ŠBK Galaxy KE "orange"

24.4.2021,

BKM Iskra Svit  :
RIM Basket Košice

24.4.2021,

BKM Iskra Svit  :
RIM Basket Košice

22.5.2021,

RIM Basket Košice  :
ŠBK Galaxy KE "yellow"

22.5.2021,

RIM Basket Košice  :
ŠBK Galaxy KE "yellow"

5.6.2021,

1.BK Michalovce  :
RIM Basket Košice

5.6.2021,

1.BK Michalovce  :
RIM Basket Košice

KONTAKTY

 

RIM Basket o.z.

Ing. Richard Mišinský

Predseda klubu

+421 915 915 179

Prosím zadajte Vaše meno
Prosím zadajte Vašu emailovú adresu Emailová adresa nie je platná!
Prosím zadajte správu

Info

Zavolať

 

 • Oznamujeme, že SBA rozhodla o prerušení všetkých súťaží od 22.11.2021 do 12.12.2021.
• Tréningy sú zrušené pre všetky kategórie.