• Oznamujeme, že SBA rozhodla o prerušení všetkých súťaží od 22.11.2021 do 12.12.2021.
• Tréningy budú prebiehať nasledovne:
na ZŠ Hroncová ako doteraz
na Lokomotíve:
15:30-17:00 ročníky 2007, 2008
17:00-18:30 ročník 2009
18:30-20:00 kadeti, juniori, muži

Podmienky vstupu pre divákov su aktualizované podľa momentálnej covid situácie. Pozrieť si ich môžete na tomto odkaze

Domáce zápasy môžete sledovať Online cez internet kliknutím na odkaz LIVE stream, ktorý bude umiestnený pri každom vysielanom zápase.

 

Tabuľka zápasov, sezóna 2021/2022

1. liga muži - RIM TU Slávia Košice

 Základná časť

10.10.2021, 16:00, ŠH SPU Nitra

BKM SPU Nitra 

85 : 72

RIM TU Slávia Košice


17.10.2021, čas

Academic ŽU Žilina 

84 : 64

RIM TU Slávia Košice


24.10.2021, 13:00, ŠH Lokomotíva Čermeľská cesta 1, Košice

RIM TU Slávia Košice 

 :

MŠK MBK Žiar n/Hronom 


7.11.2021, Levoča

BK Slovenský Orol Levoča 

72 : 95

RIM TU Slávia Košice  


14.11.2021, 14:00, ŠH Lokomotíva, Čermeľská cesta 1, Košice

RIM TU Slávia Košice 

 :

IMC Slovakia P.Bystrica 


 

21.11.2021, čas

ŠBK Junior Patrioti Levice U23

 :

RIM TU Slávia Košice 


28.11.2021, čas

RIM TU Slávia Košice 

 :

MŠK Iskra Petržalka


5.12.2021, čas

ŠKP BBC B.Bystrica

 :

RIM TU Slávia Košice 


12.12.2021, čas

RIM TU Slávia Košice 

 :

UNIPO BKM Iskra Svit 23


 

 

 

 

2. liga muži - RIM Basket Košice

 Základná časť

17.10.2021, 12:00, SOŠ Železničná, Palackého 14

BK UVL Košice

71 : 77

RIM Basket Košice


30.10.2021, 16:00, ŠH Lokomotíva, Čermeľská cesta 1 Košice

RIM Basket Košice

 :

BK Dolný Kubín


11.12.2021, čas

BK MŠK Kežmarok

 :

RIM Basket Košice


22.1.2021, čas

RIM Basket Košice

 :

BK ŠPD Rožňava


 

 

 

 

U19 Juniori

Skupina Juniori GOLD

 

Základná časť 1

9.10.2021, 17:00, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

94 : 56

MBA Prievidza


 

10.10.2021, 9:00, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

86 : 89

BBK Bánovce n/Bebravou


 

23.10.2021, 19:30, Inter Bratislava, ŠH areál Tenis. klubu, Vietnamska 21/A Bratislava

Inter Bratislava
54 : 37

Diawin Košice


 

24.10.2021, 11:30, ŠH Sokolovňa Sereď

BK Lokomotíva Sereď
87 : 70

Diawin Košice


 

6.11.2021, 16:30, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

70 : 81

ŠBK Junior Levice


 

7.11.2021, 9:00, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

99 : 57

BKM SPU Nitra


 

 

Odvetná časť 1

20.11.2021, čas, -

BBK Bánovce n/Bebravou

 :

Diawin Košice


 

21.11.2021, čas, -

MBA Prievidza

 :

Diawin Košice


 

4.12.2021, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BK Lokomotíva Sereď

 

5.12.2021, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

Inter Bratislava

 

18.12.2021, čas, -

BKM Iskra Svit

 :

Diawin Košice


 

19.12.2021, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BKM Iskra Svit


 

16.1.2022, čas, -

BKM SPU Nitra

 :

Diawin Košice


 

15.1.2022, čas, -

ŠBK Junior Levice

 :

Diawin Košice


 

 

Základná časť 2

29.1.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

MBA Prievidza


 

30.1.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BBK Bánovce n/Bebravou


 

12.2.2022, čas, -

Inter Bratislava
 :

Diawin Košice


 

13.2.2022, čas, -

BK Lokomotíva Sereď
 :

Diawin Košice


 

26.2.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

ŠBK Junior Levice


 

27.2.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BKM SPU Nitra


 

26.3.2022, čas, -

BKM Iskra Svit

 :

Diawin Košice


 

 

 

Odvetná časť 2

12.3.2022, čas, -

BBK Bánovce n/Bebravou

 :

Diawin Košice


 

13.3.2022, čas, -

MBA Prievidza

 :

Diawin Košice


 

27.3.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BKM Iskra Svit


 

9.4.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BK Lokomotíva Sereď

 

10.4.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

Inter Bratislava

 

30.4.2022, čas, -

BKM SPU Nitra

 :

Diawin Košice


 

1.5.2022, čas, -

ŠBK Junior Levice

 :

Diawin Košice


 

 

 

 

Základná časť

11.9.2021, 9:00, l. turnaj -BKM Iskra Svit

BKM Iskra Svit 

69 : 48

Diawin Košice


12.9.2021, 12:15, l. turnaj - BKM Iskra Svit

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

55 : 69

Diawin Košice


12.9.2021, 9:00, l. turnaj - BKM Iskra Svit

Diawin Košice

70 : 80

MBA Prievidza


24.9.2021, čas, ll. turnaj - RIM Basket Košice

Diawin Košice

 :

ŠBK Handlová


25.9.2021, 16:00, ll. turnaj - RIM Basket Košice

1.BK Michalovce 

53 : 70

Diawin Košice


26.9.2021, 13:30, ll. turnaj - RIM Basket Košice

Diawin Košice

69 : 86

BBK Bánovce n/Bebravou 


 

U17 Kadeti Diawin

 

Skupina GOLD

 

16.10.2021, 17:00, RIM Basket Košice, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

MŠK BK Žiar n/Hronom


17.10.2021, 10:00, RIM Basket Košice, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

20 : 0

BKM SPU NItra


3.11.2021, 18:00, RIM Basket Košice, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BKM Iskra Svit A


 

 

 

 

Základná časť

 

14.9.2021, 17:30, l. turnaj -BA Čaňa (ZŠ Pionierska33)

BA Čaňa

24 : 126

Diawin Košice


18.9.2021, 17:30, l. turnaj -BKM Iskra Svit

Diawin Košice

89 : 29

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves 


19.9.2021, 13:30, l. turnaj -BKM Iskra Svit

Slávia Žilina 

41 : 90

Diawin Košice


2.10.2021, 9:00, ll. turnaj - RIM Basket Košice

ŠKP BBC B.Bystrica 

42 : 83

 Diawin Košice


3.10.2021, 13:30, ll. turnaj - RIM Basket Košice

 Diawin Košice

75 : 95

BKM Iskra Svit A


 

U15 Starší žiaci

Skupina Starší žiaci GOLD

 

Základná časť 1

18.12.2021, čas, -

BA Čaňa

 :

RIM Basket Košice


 

9.10.2021, 14:00, ZUS Arena Žiar n/Hronom, Partizánska 10

MŠK BK Žiar n/Hronom

 71 : 53

RIM Basket Košice


 

10.10.2021, čas, -

MBA Prievidza

45 : 68

RIM Basket Košice


 

23.10.2021, 17:00, ŠH Lokomotíva, Čermeľská cesta 1 Košice

RIM Basket Košice

77 : 71

B.S.C. Bratislava


 

24.10.2021, čas, -

Inter Bratislava Yellow

 :

RIM Basket Košice


 

6.11.2021, 20:00, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

RIM Basket Košice

 :

MBK Victoria Žilina


 

7.11.2021, 11:00, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

RIM Basket Košice

 :

BK Lokomotíva Sereď


 

 

 

Základná časť

 l. turnaj

 10.9.2021, zrušený, l.turnaj - RIM Basket Košice

ŠBK Handlová 

 :

RIM Basket Košice


11.9.2021, 12:00, l.turnaj - RIM Basket Košice

 

RIM Basket Košice

43 : 65

MŠK BK Žiar n/Hronom 


12.9.2021, 18:00, l.turnaj - RIM Basket Košice

BA Čaňa 

40 : 76

RIM Basket Košice


 

ll. turnaj

25.9.2021, 11:00, ll.turnaj - BA Čaňa

1.BK Michalovce

42 : 74

 

RIM Basket Košice


25.9.2021, 17:00, ll.turnaj - BA Čaňa

 RIM Basket Košice

112 : 46

MBK Victoria Žilina


26.9.2021, 9:30, ll.turnaj - BA Čaňa

 RIM Basket Košice

101 : 24

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves 


 

 

 

U14 žiaci

Základná časť

1.10.2021, 12:00,

RIM Basket Košice

56 : 42

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves


3.10.2021, 13:30,

ŠBK Galaxy Košice

48 : 47

RIM Basket Košice


 17.10.2021, čas,

MBK Liptovský Mikuláš 

 :

RIM Basket Košice


31.10.2021, 10:00, ŠBK Galaxy, Telocvičňa ZŠ Belehradská

ŠBK Galaxy Košice 

 :

RIM Basket Košice


- .10.2021, čas,

ŠBK Galaxy Košice 

 :

RIM Basket Košice


 

 

U13 Mladší žiaci

 

1.turnaj: 9.10.2021

Turnaj 4 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, BKM Iskra Svit, AKAPO Lučenec v karantene (odohraju sa 2 zápasy so Svitom)

 

2.turnaj: 23.10.2021

Turnaj 4 družstiev – organizátor: BKM Iskra Svit
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, ŠBK Galaxy Košice, 1. BK Michalovce, RIM Basket Košice

 

3.turnaj: 13.11.2021

Turnaj 4 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, 1. BK Michalovce, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, Loptoši Rožňava

 

4.turnaj: 4.12.2021

Turnaj 4 družstiev – organizátor: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Účastníci turnaja – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, MBK Victoria Žilina

 

5.turnaj: 29.1.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: Loptoši Rožňava
Účastníci turnaja – Loptoši Rožňava, MBK Victoria Žilina, RIM Basket Košice, ŠBK Galaxy Košice

 

6.turnaj: 26.2.2022

Turnaj 4 družstiev – organizátor: AKAPO Lučenec
Účastníci turnaja – AKAPO Lučenec, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, RIM Basket Košice, ŠBK Galaxy Košice

 

7.turnaj: 12.3.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, BKM Iskra Svit, Loptoši Rožňava, AKAPO Lučenec

 

8.turnaj: 26.3.2022

Turnaj 4 družstiev – organizátor: MBK Victoria Žilina
Účastníci turnaja – MBK Victoria Žilina, RIM Basket Košice, AKAPO Lučenec, 1. BK Michalovce

 

9.turnaj: 30.4.2022

Turnaj 4 družstiev – organizátor: 1. BK Michalovce
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, ŠBK Galaxy Košice, 1. BK Michalovce, RIM Basket Košice

 

10.turnaj: ?.?.2022

Turnaj 4 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – 1. BK Michalovce, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, Loptoši Rožňava

 

Finálový turnaj: 3.6 - 5.6.2022 

 

U12 Starší mini

 

1.turnaj: 16.10.2021

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Účastníci turnaja – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, MBK VICTORIA Žilina, RIM Basket Košice

9:30 MBK Liptovský Mikuláš 58 : 25 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
11:00 RIM Basket Košice 22 : 64 MBK Liptovský Mikuláš
12:30 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 39 : 29 RIM Basket Košice

 

2.turnaj: 30.10.2021

Turnaj 3 družstiev – organizátor: 1.BK Michalovce 
Účastníci turnaja – 1.BK Michalovce, ABOVIA 96 Košice, RIM Basket Košice

 

3.turnaj: 20.11.2021

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, BKM Iskra Svit, MŠK BK Žiar nad Hronom

 

4.turnaj: 11.12.2021

Turnaj 3 družstiev – organizátor: MBK Liptovský Mikuláš
Účastníci turnaja – MBK Liptovský Mikuláš, ŠBK GALAXY Košice, RIM Basket Košice

 

5.turnaj: 15.1.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: MBK VICTORIA Žilina
Účastníci turnaja – MBK VICTORIA Žilina, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, RIM Basket Košice

 

6.turnaj: 5.2.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, ABOVIA 96 Košice, 1.BK Michalovce

 

7.turnaj: 5.3.2021

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BKM Svit
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, MŠK BK Žiar nad Hronom, RIM Basket Košice

 

8.turnaj: 19.3.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY Košice
Účastníci turnaja – ŠBK GALAXY Košice, MBK Liptovský Mikuláš, RIM Basket Košice

 

9.turnaj: 9.4.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, MBK VICTORIA Žilina

 

10.turnaj: 7.5.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ABOVIA 96 Košice
Účastníci turnaja – ABOVIA 96 Košice, 1.BK Michalovce, RIM Basket Košice

 

11.turnaj: 21.5.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: MŠK BK Žiar nad Hronom
Účastníci turnaja – MŠK BK Žiar nad Hronom, BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice

 

Finálový turnaj: 10.6. - 12.6.2022

 

U11 Mladší mini

 

l. turnaj

13.11.2021, čas, RIM Basket Košice

RIM Basket Košice 

:

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves 


13.11.2021, čas, RIM Basket Košice

RIM Basket Košice 

:

MBK VICTORIA Žilina 


 

 

ll. turnaj

18.12.2021, čas, MBK VICTORIA Žilina

RIM Basket Košice

:

ŠBK GALAXY KE orange


18.12.2021, čas, MBK VICTORIA Žilina

RIM Basket Košice

:
 

MBK VICTORIA Žilina


18.12.2021, čas, MBK VICTORIA Žilina

ŠBK GALAXY KE yellow

:
 

RIM Basket Košice


 

3 až 7 turnaj budú doplnené čoskoro

KONTAKTY

 

RIM Basket o.z.

Ing. Richard Mišinský

Predseda klubu

+421 915 915 179

Prosím zadajte Vaše meno
Prosím zadajte Vašu emailovú adresu Emailová adresa nie je platná!
Prosím zadajte správu

Info

Zavolať